demirdöküm-servisi

Firmamız Bodrum demirdöküm servis 2007 yılında kurulmuş ve demirdöküm kombi, demirdöküm klima servis hizmetleri veren teknik servis firmasıdır. Demirdöküm markasının ürünlerine her türlü teknik desteği ve yedek parça temininide kendi bünyesinde vermektedir.

Firmamız 2007 yılından bu güne kadar demirdöküm markalı her model klima ve kombinin sorunuyla karşılaşmış ve bu sorunları yılların verdiği deneyimle çözmüştür. Bodrum gibi büyük şehirlerde bir yerden bir yere ulaşmanın zorluğunu bilen firmamız bu yüzden bünyesinde 6 gezici servis aracı ve 12 teknik servis personeli ile Bodrum ilinin belirli bölgelerinde siz müşterilerimizden gelecek taleplere göre cihazınıza en kısa süre içerisinde yerinde müdahale edecek konumdadırlar.

Yaptığımız işin zorluğunu bilen bir firmayız. Isınma ve soğutma sistemlerine olan ihtiyacımız her geçen gün daha fazla artmaktadır. Firmamız bunun bilincinde olup arızalanan veya bakıma ihtiyacı olan demirdöküm markalı ürününüze en kısa süre içerisinde çözüm üretmeyi bir borç olarak görmektedir. Bu yüzden Bodrum demirdöküm servis firması olarak siz müşterilerimize en kısa süre içerisinde çözüm üretmek ve cihazınızdan kaynaklanan sorunları kısa bir süre içerisinde çözmek zorundayız.

Biz demirdöküm kombi servis ve demirdöküm klima servis firması olarak 7/24 siz müşterilerimizden gelen talepleri beklemekteyiz. İşimize olan saygımız ve sizin bize olan güveniniz bizleri daha fazla motive etmektedir.

Eğitimli bir personel yapısına sahip olan firmamız sürekli kendisini yenilemekte çağın gerekliliği olan teknolojiyi yakından takip etmekte ve gerekli her türlü eğitimi personelimize vermekteyiz. Güler yüzlü bir servis personeli ile karşılaşmak isterseniz demirdöküm servis müşteri temsilcilerimiz sizden gelecek taleleri beklemektedirler.